AKTUALNOŚCI

KSZTAŁTOWANIE POLITYKI WYNAGRODZEŃ

/ DNIA : 2 sty 2020

Ksztaltowanie polityki wynagrodzeń HRBPC

W świetle zmieniających się na rynku pracy trendów, wyzwaniem jest poszukiwanie coraz to nowszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań HR-owych aby przyciągnąć z rynku najbardziej wartościowe talenty, a następnie zmotywować je do realizacji ambitnych celów biznesowych i utrzymać jak najdłużej w organizacji. Już nie wystarczą wynagrodzenia i benefity aby zbudować pozytywny wizerunek pracodawcy.  Firmy prześcigają się w bogatej ofercie świadczeń, jakimi są liczne programy rozwojowe, sportowe, społeczne, corporate wellness czy doskonalące i wzbogacające codzienne środowisko pracy. Nie zapominajmy o pokoleniu Millenialsów, które ceni sobie przyjazną atmosferę w miejscu pracy, dobre relacje z przełożonym, regularny feed­back, poczucie nieustannego rozwoju oraz poczucie, że firma się nimi opiekuje.

Eksperci HRBPC oferują pomoc w budowaniu polityki wynagrodzeń, kafeterii benefitowej oraz systemów motywacyjnych wpływających na rozwój pracowników i budowie angażującego środowiska pracy. Koncentrujemy się na wsparciu i pomocy w utrzymaniu w firmie pracowników, którzy są jej kapitałem, aby widzieli oni w benefitach rzeczywistą wartość, która wpływa na ich jakość życia.

Jednocześnie propozycje naszych ekspertów skupiają się na rozwiązaniach, które maksymalnie ograniczają koszty spółki. We wszystkich działaniach skupiamy się na rozwiązaniach, które pozwalają na całkowite lub częściowe zwolnienia z opłacania składek ZUS.

Show Buttons
Hide Buttons