AKTUALNOŚCI

USŁUGI IT

/ DNIA : 19 sty 2020

Dział IT firmy HR Business Partner Consulting proponuje szeroki zakres usług informatycznych, miedzy innymi:

  • Projektowanie stron i sklepów internetowych
  • Szkolenia dla użytkowników
  • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych komputerów, telefonów, pamięci masowych
  • Instalowanie komputerów oraz oprogramowania

 

Strony internetowe

 

szeroki zakres usług informatycznych Wykonujemy profesjonalne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Sprawimy że Twoja firma będzie rozpoznawalną marką w sieci. Jesteśmy młodą firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. Nasze realizacje cechuje nowoczesny wygląd dostosowany do potrzeb klientów i trendów rynkowych. Stworzenie strony internetowej to nie wszystko, pomożemy Twojej firmie w zdobyciu odpowiedniego miejsca w sieci przez wdrożenie polityki SEO, kampanie internetowe AdWords, kampanie mailingowe.

 

Szkolenia dla użytkowników

 

Szkolenia dla użytkowników Specjaliści IT oferują szkolenia z zakresu obsługi wykonanych przez nas stron oraz sklepów internetowych, tak aby klient mógł sam nimi zarządzać. W ramach zawartej umowy zapewniamy stały support.

 

Odzyskiwanie danych

  

 

Odzyskiwanie danych Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie odzyskiwania danych z pamięci masowych (dyski twarde), pamięci SD oraz z pamięci telefonów.

 

Instalowanie komputerów oraz oprogramowania

 

Instalowanie komputerów oraz oprogramowania Klienci mogą liczyć na nas również w zakresie doboru i instalacji komputerów oraz oprogramowania. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz możliwości logistyczne.
Dostarczamy oraz instalujemy sprzęt w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Show Buttons
Hide Buttons